01 تیر 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

درباره ما

شركت مديريت طرح و اجرا خانه سازي ايران در يك نگاه

مقدمه كوتاه از روند توسعه تدريجي شركت خانه سازي ايران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

در سال 1380 در راستاي بهينه نمودن فعاليت ها شركت سرمايه گذاري خانه سازي ايران تشكيل تا ضمن كمك هر چه بيشتر به تخصصي شدن فعاليت ها ، كاهش هزينه ها و ايجاد ظرفيت مناسب با توجه به رشد جمعيت تحت پوش سازمان تامين اجتماعي در فضاي كسب و كار موجود ، مديريت هزينه را به مديريت درآمد تبديل نمايد .

شركت مديريت طرح و اجراي خانه سازي ايران در طول سال ها فعاليت خود به صورت مستقل ، ضمن كسب اختيارات و امكانات لازم اجراي پروژه هاي عمراني سازمان تامين اجتماعي را به عهده داشته و در اين راستا با قبول بخشي از اختيارات كارفرمايي در قالب سه محور طرح و اجرا ، نظارت كارگاهي و عاليه و مديريت و راهبري پروژه هاي تكليفي كار خود را آغاز نمود .

مجموعه مديران و همكاران شركت طي سال ها فعاليت توانسته است بالغ بر 6/3 ميليون مترمربع از پروژه هاي بزرگ از جمله 98 بيمارستان با ظرفيت هاي مختلف 116 پلي كلينيك و درمانگاه و بيش از 400 پروژه اداري ، تجاري و مسكوني را در پهنه ايران اسلامي اجرا نمايد .

 

پروژه هاي خاص

            دستاوردها

 

اين شركت با بيش از 43 سال سابقه مشاوره و ساخت در 600 پروژه درماني ، اداري و مسكوني در سراسر كشور امروزه به عنوان يكي از اصلي ترين شركت هاي مشاور ساخت و ساز در ايران شناخته شده است .

از جمله پروژه هاي خاصي كه با موفقيت توسط اين شركت اجرا شده است ، مي توان به پروژه طرح توسعه شبكه ترافيكي حرم بارگاه مقدس امام رضا ( ع ) در مشهد اشاره كرد كه ضمن در بر گرفتن 300000 مترمربع يكي از بزرگترين پروژه هاي اجرا شده تا كنون توسط اين شركت مي باشد .

اين پروژه شامل طراحي و اجراي يك شبكه ترافيكي گسترده زيرزميني با خيابان هاي با عرض 27 متر و طول يك كيلو متر مي باشد . اين پروژه همچنين داراي ديگر امكانات شامل ساخت مراكز آموزشي و فرهنگي ، مدرسه مذهبي ، مهمانسراهاي متنوع ، توسعه بازار و پاركينگ ، كتابخانه عمومي و دادگاه مي باشد .

 

مدرن ترين پاراكلينيك ها و مراكز بهداشتي و درماني

بازنگري در طراحي و ساخت

 

ساخت مراكز درماني تخصصي و دي كلينيك ها يكي ديگر از دستاوردهاي مهم و برجسته اين شركت مي باشد .

يك بازنگري كلي و اساسي در طراحي و ساخت كلينيك ها و مراكز درماني با توجه به نيازهاي روز بيماران با استانداردهاي بين المللي و استفاده از طرح هاي مدرن و سنتي موجب شده توانايي هاي شركت به طور قابل توجهي افزايش يابد .

مطالعات كامل در رابطه با جمعيت ( نمودار رشد جمعيت ) انواع بيماري هاي منطقه اي در سطح توسعه صنعتي و كشاورزي را در منطقه خاصي كه مقرر گرديده پروژه درماني اجرا شود و در هنگام طراحي و ساخت در نظر گرفته و لحاظ مي نمايد .

 

تجهيزات مورد استفاده در مراكز درماني ذكر شده همه مطابق با استانداردهاي بين المللي و سيستم هاي كاملاً به روز به منظور تسهيل در دسترس آسان بيماران به بخش هاي اورژانس .

 

خدمات اصلي شركت مي تواند به شرح زير طبقه بندي شود :

*   طراحي – ساخت – تجهيز بيمارستان و مراكز درماني در سراسر كشور .

*   ارائه مراكز درماني و دي كلينيك هاي چند منظوره .

*   مراكز درمان پزشكي به اضافه مجتمع هاي خدماتي .

 

طرح هاي فرهنگي ، تجاري ، اداري

سابقه منحصر به فرد و بي نظير شركت خانه سازي ايران در انجام پروژه هاي مسكوني و بيمارستاني و عملكرد فوق العاده برجسته آن و همچنين ضرورت انجام تغييرات اساسي در ساخت ساختمان هاي مسكوني و اداري ، سازمان تامين اجتماعي را بر آن داشت تا طراحي و ساخت مراكز اداري جديد و بازسازي ساختمان هاي قديم خود را به اين شركت محول كند . سياست جديد شركت بر اساس نيازهاي روز و توجه به تقاضا و خواسته هاي بيمه شدگان مي باشد .

ساخت ساختمان هاي اداري به اضافه امكانات تفريحي ، رفاهي از قبيل باشگاه هاي اجتماعي ، مهمانسراها علاوه بر فعاليت هاي قبلي شركت باعث شده شركت نسبت به ركوردهاي قبلي خود پيشي بگيرد و با بكارگيري ساختارهاي عادي و خاص و استفاده از تكنولوژي هاي پيشرفته همزمان با ارائه خدمات تبديل به يك شركت با قابليت جهاني شده است .

طراحي و ساخت ساختمان هاي اداري ، رفاهي ، تفريحي ، زاير سرا در مشهد و ساختمان هاي مشابه در ديگر شهرها از جمله كارهاي برجسته انجام شده توسط اين شركت تا كنون مي باشد .

اين پروژه ها به شرح ذيل مي باشد :

*   مجتمع هاي اداري

*   ساخت هتل و مهمانسرا

*   مراكز تجاري ، فرهنگي و آموزشي

*   انبارهاي صنعتي

 

موفقيت هاي جديد در ساخت بيمارستان در ايران 

هدف و اساس ساخت بيمارستان

ابداع و نوآوري قوانين و تعهدات ممتاز و خاص در ساخت بيمارستان ها و مراكز بهداشتي درماني در ايران مطابق با استانداردهاي بين المللي يكي از موفقيت ها و دستاوردهاي اصلي و مهم اين شركت بوده است .

          در واقع مقدمه شروع اين قوانين همزمان با طراحي و ساخت بيمارستان و مراكز درماني جديد با هدف جديد تعريف شده سازمان در هدايت و رهبري ساخت اين پروژه ها است .

          البته همزمان نياز و ضرورت توجه به طرح هاي معماري مدرن و سنتي بكارگيري و بهره برداري از پيشرفته ترين تجهيزات و انتخاب محل و موقعيت هاي مناسب براي اجراي پروژه ها در ايران مد نظر قرار گرفته است .

          استفاده و بهره گيري از جديدترين تجهيزات پزشكي و ساخت بيمارستان در ظرفيت هاي مختلف و مراكز درماني متنوع و متفاوت در شرايط آب و هواي متغير اين شركت اين قابليت را يافته تا ضمن آمادگي لازم ، طراحي و ساخت پروژه هاي درماني در سرتاسر جهان را عهده دار شود .

          اين شركت مي تواند خدمات فني خود را در زمينه هاي ذيل ارائه دهد :

*   انجام تحقيقات در زمينه مطالعه و توجيه اقتصادي و ارائه گزارش نهايي بررسي ساخت پروژه هاي بيمارستاني .

*   انجام كارهاي مقدماتي ، طراحي دقيق و ارزيابي مالي و آماده سازي اجرايي و ارائه برنامه اجرايي پروژه ها .

*   انتخاب پيمانكاران واجد شرايط صلاحيت دار و شايسته ، مديريت اجرايي ، كنترل هزينه و نظارت عاليه .

*   تست و راه اندازي سيستم هاي تهويه مطبوع به علاوه قراردادهاي تعمير و نگهداري .

آخرین اخبار

آمار بازدید

266403
امروزامروز3
دیروزدیروز54
هفته جاریهفته جاری407
ماه جاریماه جاری2122
آمار بازدید کلآمار بازدید کل266403

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا