01 تیر 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

درمانگاه تامین اجتماعى دیر به دست وزیر کار کلنگ زنى شد

به گزارش اداره کل روابط عمومى سازمان تامین اجتماعى، این درمانگاه در زمینى به مساحت ٥ هزار مترمربع و زیربناى یکهزار و ٨٠٠ مترمربع کلنگ زنى شد و طى هفته آینده براى ساخت، به پیمانکار تحویل داده مى شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى در این مراسم اظهار داشت: تلاش مى شود این پروژه ظرف مدت کمتر از ٢ سال در ٢ طبقه ساخته شده و به مردم جنوب استان بوشهر، تحویل داده شود.

دکتر علی ربیعى گفت: در آینده اى نزدیک، عملیات اجرایى درمانگاه تامین اجتماعى جم نیز آغاز مى شود.

وى ضمن قدردانى از تلاش هاى مدیران تامین اجتماعى استان بوشهر و همراهى نمایندگان و استاندار براى کلنگ زنى و ساخت پروژه هاى تامین اجتماعى، افزود: لازم مى دانم به مردم جنوب استان بوشهر براى داشتن چنین نماینده پیگیرى تبریک بگویم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى، اظهار امیدوارى کرد: سازمان تامین اجتماعى و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بتوانند در راستاى تامین امنیت و رفاه مخاطبان عزیز، پروژه هاى درمانى مورد نیاز بیمه شدگان و مستمرى بگیران تامین اجتماعى را ساخت و تکمیل نمایند.

همچنین مدیر درمان تأمین اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دیر با زیربنای هزار و ٨٠٠ مترمربع در زمینی به مساحت ٥ هزار مترمربع ساخته می‌شود، افزود: در اجرای این طرح ٨٠ میلیارد ریال اعتبار در مدت ٢٠ ماه اختصاص می‌یابد و تکمیل می‌شود.

دکتر ابراهیم پورحکیمی افزود: خدمات درمان تأمین اجتماعی به افراد تحت پوشش افزایش یافته به گونه‌ای که ضمن تجهیز تمام مراکز درمانی تأمین اجتماعی با پزشکان مختلف قراردادهای گوناگون در ارائه خدمات رایگان به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی منعقد شده است.

گفتنی است، دکتر محمد علی همتی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی از بیمارستان سلمان فارسی بوشهر بازدید و در جریان خدمت رسانی به بیمه شدگان قرار گرفتند.

 

138867

آخرین اخبار

آمار بازدید

266403
امروزامروز3
دیروزدیروز54
هفته جاریهفته جاری407
ماه جاریماه جاری2122
آمار بازدید کلآمار بازدید کل266403

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا