05 ارديبهشت 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

درمانگاه عمومی تامین اجتماعی مریوان همزمان با روز جهانی کارگر افتتاح شد

با حضور نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان؛

درمانگاه عمومی تامین اجتماعی مریوان همزمان با روز جهانی کارگر افتتاح شد

همزمان با روز جهانی کارگر، درمانگاه تامین اجتماعی مریوان توسط رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

به گزارش  اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،در مراسم افتتاح این درمانگاه ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، ماموستا مصطفی شیرزادی امام جمعه و جماعت شهرستان مریوان ، حسین فیروزی معاون اقتصادی و برنامه ریزی استانداری کردستان، محمد شفیعی فرماندار شهرستان مریوان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان حضور داشتند

.

3

این درمانگاه در زمینی به مساحت ٩٧٢ مترمربع و زیربنای هزار و ٢٦١ مترمربع، در سه طبقه توسط شرکت خانه سازی ایران از شرکت های وابسته به سازمان تامین اجتماعی و با اعتباری بالغ بر ٥٢ میلیارد ریال احداث شده است.


درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مریوان دارای واحدهای پزشک عمومی، دندانپزشکی، داروخانه، مامایی و اورژانس است . این درمانگاه در شهریور سال ٩٥به صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده و ١٦ اسفند همان سال به صورت کامل تحویل داده شد.
دکتر هوشنگ فولادی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان در مراسم بهره برداری از این درمانگاه ضمن تشریح عملکرد حوزه درمان تامین اجتماعی استان گفت: تلاش مجموعه تامین اجتماعی ارتقاء ارایه خدمات کمی و کیفی و ارتقا سطح رضایتمندی مراجعین است.

مدیر کل تامین اجتماعی کردستان در این مراسم نیز با اشاره به اینکه تامین اجتماعی هم اکنون قریب ٤٠ درصد از جمعیت استان یعنی  بیش از ٦٢٠ هزار نفر را تحت پوشش دارد  و به آنان خدمت رسانی می کند، افزود: روزانه بیش از ١١ میلیارد ریال در تامین اجتماعی کردستان هزینه می شودکه پرداخت این هزینه ها و خدمت رسانی به این قشر عظیم مستلزم وصول به موقع حق بیمه ها و مطالبات جاری و معوق است.


سید صلاح قریشی با اشاره به هزینه ٣ هزار و ٧٠٠ میلیارد ریالی این اداره کل برای ارائه خدمات کوتاه مدت و بلندمدت و بیمه بیکاری به جمعیت تحت پوشش در سال گذشته بیان داشت: سازمان تامین اجتماعی بزرگترین نهاد بیمه ای کشور است که نقش بسیار مهمی در باز توزیع درآمد در بین اقشار جامعه دارد.

آخرین اخبار

آمار بازدید

259604
امروزامروز17
دیروزدیروز130
هفته جاریهفته جاری248
ماه جاریماه جاری2473
آمار بازدید کلآمار بازدید کل259604

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا