01 تیر 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

پلی‌کلینیک تخصصی تامین اجتماعی پارسیان مرودشت افتتاح شد

با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ؛

پلی‌کلینیک تخصصی تامین اجتماعی پارسیان مرودشت افتتاح شد

پلی‌کلینیک تخصصی تامین اجتماعی پارسیان در مرودشت فارس با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ، نماینده ولی فقیه و جمعی از مقامات محلی در شهرستان مرودشت استان فارس افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح این مرکز درمانی گفت : برای پیشرفت هر شهری وجود نخبگان دارای اهمیت بالایی است و خوشبختانه در شهرستان مرودشت، نخبگان و مدیران دلسوز وجود دارند که اعتقاد به فراهم کردن آرامش و رفاه به مردم دارند و در راه ارتقای خدمات تلاش می کنند.
دکتر ربیعی افزود: شهرستان مرودشت با داشتن ٥٠٠ تعاونی ؛ شهر تعاونی محسوب می شود و این وضعیت نشان دهنده پتانسیل بالای مردم این شهر برای امور تعاون و پیشرفت است.

وی اضافه کرد: برای رفع مشکلات و راه اندازی مجدد صنایع و کارخانجاتی که فعالیت آنها متوقف شده  تلاش می کنیم.
در این مراسم دکتر نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به افتتاح نخستین پلی‌کلینیک درمانی در شهرستان مرودشت اظهار داشت: این مرکز درمانی در فضایی به مساحت ٤٢٠٠ متر مربع و  با اعتباری بالغ بر ١٠ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید و خوشبختانه مرکز درمانی مناسبی برای بیمه شدگان و بازنشستگان این شهرستان است.
دکتر نوربخش تصریح کرد: افتخار سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید این است که از مجموع ١٨ مرکز درمانی تامین اجتماعی استان فارس ، ٨ مرکز درمانی در این دولت احداث یا در حال احداث است.
وی با بیان اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ، افزود : این سازمان برای ارتقای

سطح خدمات در تلاش است.

101809

 

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی وعده داد با راه اندازی ساختمان جدید پلی کلینیک مرودشت ؛ ساختمان قدیمی این پلی کلینیک به مرکز تخصصی دندانپزشکی تبدیل و ادامه فعالیت دهد.

دکتر نوربخش تاکید کرد: حوزه هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی زمینه سرمایه گذاری در این شهرستان را بررسی و در صورت مهیا بودن شرایط ، در این شهرستان سرمایه گذاری خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مرودشت نیز در این مراسم خواستار توجه بیشتر به اشتغال نیروهای بومی در صنایع این شهرستان شد.

حجت الاسلام و المسلمین قنبر علی احمدی افزود: دکتر ربیعی از وزرای پرکار و زحمت کش کابینه دولت است و امیدوارم با حضور ایشان در شهرستان مرودشت شاهد افزایش خدمات در این شهرستان باشیم

نماینده مردم شهرستان‌های مروشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه آمار بیکاری در سطح استان فارس و شهرستان مرودشت بالاست ، اظهار داشت: ضروری است سازمان تامین اجتماعی تدابیری بیندیشد تا با ارائه بسته‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری بخشی از مشکل گردشگری این منطقه را رفع کند.

مهندس مهدی برومندی گفت : شهرستان مرودشت ٣٧٠ هزار نفر جمعیت دارد و قطب کشاورزی ایران و مهمترین مرکز گردشگری با وجود اماکنی نظیر تخت جمشید، پاسارگاد و نقش رستم محسوب می شود.

وی با بیان اینکه نخستین کارخانه پتروشیمی مرودشت در این منطقه احداث شده است این شهرستان را یکی از مراکز مهم صنعتی کشور قلمئداد کرد.

مهندس برومندی از تصویب پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی در برنامه ششم توسعه ابراز خوشحالی کرد و گفت : این تصمیم را اقدام اساسی در جهت ارتقاء خدمات بیمه ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی ارزیابی می کنیم.
در ادامه علی اکبر نجیب زاده فرماندار شهرستان مرودشت این شهرستان را بعد از شیراز بزرگترین شهر استان فارس دانست که در زمینه صنعت،کشاورزی و گردشگری دارای پتانسیل بالایی است.

آخرین اخبار

آمار بازدید

266403
امروزامروز3
دیروزدیروز54
هفته جاریهفته جاری407
ماه جاریماه جاری2122
آمار بازدید کلآمار بازدید کل266403

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا