01 تیر 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

افتتاح بخش Icu بيمارستان تامين اجتماعي ياسوج

 

با حضور دکتر نوربخش؛

بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج افتتاح شد

بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج؛ همزمان با سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویر احمد، با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،بخش ICU بیمارستان شهدای گمنام یاسوج با اعتباری بالغ بر ٤٥میلیارد ریال و زیربنای ٣٥٠ متر مربع و اشتغال زایی برای ٢٠ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.
بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج یکی از بهترین بخش های ویژه در منطقه است که ظرف یک سال احداث و تجهیز شده است

87722

 123

 456

.

همچنین، دکتر سید تقی نوربخش در جریان افتتاح بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج از بخش های مختلف این مرکز درمانی بازدید و با بیماران بستری و کارکنان به گفتگو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

آخرین اخبار

آمار بازدید

266403
امروزامروز3
دیروزدیروز54
هفته جاریهفته جاری407
ماه جاریماه جاری2122
آمار بازدید کلآمار بازدید کل266403

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا