01 تیر 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

افتتاح اداره كل مديريت درمان استان خوزستان

افتتاح اداره كل ، مديريت درمان استان خوزستان

به گزارش روابط عمومي شركت  مديريت طرح و اجرا خانه سازي ايران ساختمان اداره كل و مديريت درمان استان خوزستان با حضور دكتر نوربخش مديرعامل سامان تامين اجتماعي ، مهندس مقدس زاده مديرعامل شركت سرمايه گذاري ، مهندس عابديني مديرعامل شركت طرح و اجرا و ديگر مقامات استاني افتتاح گرديد.

به نقل ار روابط عمومي سازمان تامين اجتماعي دکترسیدتقی نوربخش در آیین افتتاح ساختمان مشترک اداره کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان، گفت: با وجود همه مشکلات، دولت خدمتگذار با برنامه‌ریزی صحیح، موجب شد تا در کشور خللی ایجاد نشود و هم تورم مهار شد و هم با مذاکراتی که در تاریخ ایران بی بدیل بود، تحریم‌ها لغو‌ شد.

DSC02835DSC02840

 

 

 

وی پیروزی ایران در مذاکرات هسته‌ای و رفع تحریم‌های ظالمانه را نتیجه ایستادگی و مقاومت دلیرانه ایرانیان دانست و گفت: سازمان تامین اجتماعی در شرایط دشوار اقتصادی به فعالیت‌های خود ادامه داد و در کنار تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی ایستاد.

 دکتر نوربخش با بیان این‌که در شرایط فعلی در سازمان تامین اجتماعی کارهای بزرگی انجام می‌شود، گفت:‌ در حال حاضر ٥٠ درصد جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و همچنین تمام زوایای زندگی حدود ٥ میلیون نفر بازنشستگان و خانواده آنان تحت پوشش خدمات سازمان تامین اجتماعی است و خدمات مختلفی به آنان ارایه می‌شود.

 وی با بیان این که در سال ٩٥ ماهیانه رقم ٥ هزار میلیارد و ٢٠٠ میلیون تومان بابت تعهدات سازمان تامین اجتماعی پرداخت می‌شود، عنوان کرد: همچنین ٣ هزار میلیارد و ٤٠٠ میلیون تومان مستمری ماهیانه پرداخت می‌شود که تقریبا معادل هزینه‌ای است که در هدفمندی یارانه‌ها پرداخت می‌شود؛ ٢١٠ میلیارد تومان نیز در سه ماهه نخست امسال جهت بیمه بیکاری پرداخت شده است.

 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت:‌ به اندازه یک‌سوم بودجه عمومی در سازمان تامین اجتماعی جهت تجهیز و تعهدات هزینه می‌شود و این در حالی است که این سازمان به بودجه عمومی کشور متکی نیست.

 وی اظهار کرد:‌ بزرگترین هدف سازمان تامین اجتماعی، تولید امنیت اجتماعی است که مهم‌ترین وظیفه است و اگر در گذشته نقدی وجود داشت در خصوص عملکرد سازمان تامین اجتماعی در تولید امنیت اجتماعی بود.

 دکتر نوربخش ادامه داد:‌ تغییر ٨ مدیرعامل در طول ٨ سال در سازمان تامین اجتماعی که یک نهاد حاکمیتی است، کفایت می‌کند که نشان دهد دولت‌های قبل چه نوع نگاهی به این سازمان داشتند.

 وی عنوان کرد: ‌شاهد بودیم در سازمانی که وظیفه آن تامین امنیت اجتماعی و ارایه خدمات به مردم است، چه تغییرات و فعل و انفعالاتی رخ داد و از یاد نمی‌بریم که یک‌شنبه سیاه در این سازمان رخ داد.

 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اکنون و پس از آن شرایط، هم سازمان باثبات است و هم مسئولان آن پاک‌دست هستند و در مجموعه سازمان‌های قانون‌مند کشور تعریف شده است؛ سازمان تامین اجتماعی با چالش‌های حیثیتی روبه‌رو بود ولی در سال گذشته دیوان عدالت اداری سازمان تامین اجتماعی را به همراه ٦٢ سازمان دیگر به عنوان سازمان‌های قانون‌مند تعریف کرده است.

 وی ادامه داد: از یادمان نرود که حدود نیمی از شرکت‌های سازمان تامین اجتماعی و به عبارت دیگر ١٣٨ شرکت با یکی از متهمان که پرونده قضایی آن در جریان است، در تعامل بودند و به لطف خدا این معامله که در قالب یک تفاهم‌نامه بود و این تفاهم‌نامه از لحاظ حقوقی هم مشکل داشت و چک و پول در آن تعیین شده بود، به انجام نرسید.

 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: ‌در سازمانی که چنین شرایطی در آن حاکم بود، در حال حاضر ‌تمام کارها در این سازمان بر مدار قانون انجام می‌شود و تمام بنگاه‌های اقتصادی سازمان تامین اجتماعی با منطق صحیح و به دور از لابی‌گری‌هایی که متاسفانه در گذشته بسیار با آن درگیر بودند، فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به این‌که سیاست سازمان تامین اجتماعی گسترش عدالت در ارایه خدمات است، عنوان کرد:‌ در هفته تامین اجتماعی ٤٠ پروژه را افتتاح یا آغاز کرده‌ایم؛ سیاست ما مبتنی بر گسترش عدالت در ارایه خدمات اجتماعی و اقتصادی است و این پروژه‌ها در مناطق محروم مختلف کشور هستند.

 دکتر نوربخش با بیان این‌که خوزستان با توجه به محرومیت‌های تاریخی بسیار، نیازمند تلاش مضاعف سازمان تامین اجتماعی است،  ادامه داد: ‌افتخار داریم که در این دولت، پروژه‌هایی که سال‌ها در مناطق محروم متوقف بود را در اسرع وقت افتتاح کنیم.

 وی گفت:‌ در خصوص ارایه خدمات در سازمان تامین اجتماعی به صورت الکترونیکی اقدامات بسیاری انجام شده است؛ پس از تلاش‌های دو ساله از هفته آینده دفترچه‌های قدیمی تامین اجتماعی حذف و کارت الکترونیکی جایگزین به صورت آزمایشی در تهران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

آخرین اخبار

آمار بازدید

266403
امروزامروز3
دیروزدیروز54
هفته جاریهفته جاری407
ماه جاریماه جاری2122
آمار بازدید کلآمار بازدید کل266403

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا