05 ارديبهشت 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

افتتاح درمانگاه شهداي نورآباد

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

درمانگاه تامین اجتماعی شهدای نورآباد لرستان افتتاح شد

درمانگاه تامین اجتماعی شهدای نورآباد با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی، نماینده مردم نورآباد در مجلس شورای اسلامی و مقامات استان لرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،درمانگاه عمومی تامین اجتماعی شهدای نورآباد در یک ساختمان سه طبقه در زمینی به مساحت ٢ هزار و ٥٠٠ مترمربع و زیربنای یکهزار و ٦٠٠ متر مربع احداث شده است.

3

 

برای احداث ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی و خرید تجهیزات آن بیش از ٤٠ میلیارد ریال هزینه شده است.

این درمانگاه عمومی دارای بخش های مامایی، دندانپزشکی، آزمایشگاه و اورژانس است که به بیمه شدگان تامین اجتماعی خدمات رایگان ارائه می دهد.

همچنین، پرده برداری از یادمان شهدای دلفان همزمان با افتتاح مرکز درمانی شهدای نورآباد توسط دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام و به مقام شامخ شهدا ادای احترام شد.

آخرین اخبار

آمار بازدید

259604
امروزامروز17
دیروزدیروز130
هفته جاریهفته جاری248
ماه جاریماه جاری2473
آمار بازدید کلآمار بازدید کل259604

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا