01 تیر 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

افتتاح درمانگاه شهداي پلدختر

 حضور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ؛

ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی شهدای پلدختر افتتاح شد

ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی شهدای پلدختر روز چهارشنبه با حضور دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به بهره برداری رسید. در این مراسم همچنین از یادمان شهدای پلدختر که در محل درمانگاه تأمین اجتماعی این شهرستان ساخته شده است، رونمایی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکترسیدتقی نوربخش در این مراسم گفت: درمانگاه تامین اجتماعی شهدای پلدختر در زمین به مساحت چهار هزار متر و زیر بنای یکهزار و ٢٠٠ متر در دو طبقه ساخته شده است .

84445

 425340041 38984

دکتر سید تقی نوربخش افزود: عملیات اجرایی ساخت این درمانگاه بهمن ماه سال ١٣٩٣ آغاز شده که جهت ساخت ، تکمیل و تجهیز و راه اندازی آن مبلغ ٦٠ میلیارد ریال از محل سازمان تامین اجتماعی هزینه شده است .

وی گفت: درمانگاه تامین اجتماعی پلدختر در این ساختمان با اشتغال ٢٠ نفر آغاز به کار کرد و همچنین با راه اندازی این درمانگاه ٢٠ هزار نفر از جامعه هدف شهرستان می توانند از خدمات درمانی تامین اجتماعی بهره مند شوند .

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: این درمانگاه بخش های مختلف دندانپزشکی ، مامایی ، تزریقات و پانسمان ، پزشک عمومی ، داروخانه ، احیا ، آزمایشگاه نمونه گیری میکروب شناسی و ویزیتور را شامل می شود .

دکتر نوربخش با بیان اینکه امروز ٣ مرکز درمانی تأمین اجتماعی در شهرستان‌های محروم پلدختر، درود و نورآباد به بهره برداری می‌رسد، گفت: پلدختر در منطقه‌ای محروم قرار دارد و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر وامید صداقت را سرلوحه کارهای خود قرار داده است و راهبردهای دولت دکتر روحانی یعنی صداقت، کار کارشناسی و قول صحیح دادن به مردم در سازمان تأمین اجتماعی با جدیت دنبال می‌شود.

دکتر نوربخش گفت: مردم نباید حرف غیرکارشناسانه و نا صحیح از کارگزاران دولتی بشنوند و امروز افتتاح مرکز درمانی پلدختر جلوه ای از راهبردهای اصلی دولت تدبیر و امید است.

در مراسم افتتاح ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان پلدختر حضور داشتند .

همچنین مدیران سازمان تامین اجتماعی و مسئولان محلی با پرده برداری از یادمان شهدای پلدختر، به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند.

لازم به ذكر ميباشد در اين مراسم مهندس مقدس زاده مديرعامل شركت سرمايه گذاري ، مهندس عابديني مديرعامل  و مهندس اصغري عضو هيات مديره شركت طرح و اجرا حضور داشتند.

آخرین اخبار

آمار بازدید

266403
امروزامروز3
دیروزدیروز54
هفته جاریهفته جاری407
ماه جاریماه جاری2122
آمار بازدید کلآمار بازدید کل266403

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا