01 تیر 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at

بازديد دكتر نوربخش از پروژه درمانگاه سرخه سمنان

حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سمنان همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید؛
دکترنوربخش از پروژه درمانگاه تأمین اجتماعی سرخه بازدید کرد
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان، دکترسیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پروژه در دست احداث درمانگاه تأمین اجتماعی سرخه بازدید و بر افتتاح این مرکز درمانی تا پایان سال جاری تأکید کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، احداث این درمانگاه از دی ماه سال گذشته آغاز شده است و درحالی که برای احداث این پروژه مدت 18 ماه پیش‌بینی شده است، دکتر نوربخش ضمن بررسی و ارزیابی پیشرفت این پروژه اظهار امیدواری و تأکید کرد که این مرکز تا پایان سال جاری و چند ماه زودتر از موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.
دکتر نوربخش پس از این بازدید عازم سمنان شده و از بیمارستان شفاء نیز بازدید به عمل آورد. بخش دیالیز بیمارستان شفاء سمنان در اواخر سال گذشته به بهره‌برداری رسید و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی امروز به بازدید از این بخش پرداخت.
همچنین طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان شفاء سمنان نیز در حال اجرا است و دکتر نوربخش در جریان چگونگی اجرای این طرح قرار گرفت.

لازم به ذكر ميباشد در اين سفر آقاي مهندس مقدس زاده مديرعامل شركت سرمايه گذاري خانه سازي ايران  ، آقاي مهندس عابديني مديرعامل و اقاي مهندس اصغري عضو هيات مديره شركت طرح و اجرا  خانه سازي ايران حضور داشتند.

 

 

72190

 

 

72195

 

72191

72185

 

آخرین اخبار

آمار بازدید

266403
امروزامروز3
دیروزدیروز54
هفته جاریهفته جاری407
ماه جاریماه جاری2122
آمار بازدید کلآمار بازدید کل266403

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا